Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania umeblowane Grzybowo - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Grzybowo,zachodniopomorskie

535 000 zł40 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Są miejsca, które kupuje się sercem. I są takie, które dodatkowo pracują na Ciebie. Ten 40-metrowy lokal w obiekcie Hexagon w Grzybowie to idealna przestrzeń na wakacyjny drugi dom nad.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszelkowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

599 000 zł50,10 m² 11 956,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| na sprzedaż wygodny apartament położony na I piętrze budynku na Osiedlu Bałtyk, w nadmorskim Grzybowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

599 000 zł55,70 m² 10 754,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowo atrakcyjne dwu pokojowe mieszkanie apartamentowo - wczasowe, wyposażone i umeblowane. Bardzo ładny, zadbany apartament o dobrym standardzie wykończenia, położony na cichym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Nadmorska

Grzybowo,zachodniopomorskie

676 500 zł35,11 m² 19 268,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 35,11 m2, zlokalizowany w pierwszej linii brzegowej, w urokliwym Grzybowie, przy ul. Nadmorskiej. Cena nieruchomości to 676 500 pln brutto,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

575 000 zł39,50 m² 14 556,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój. Ten apartament w Sunset Resort w Grzybowie jest dokładnie taki. Położony przy ul. Nadmorskiej 100a, na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Muszelkowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

480 000 zł35 m² 13 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

| apartament jednopokojowy z tarasem, na zamkniętym Osiedlu Bałtyk w Grzybowie, zlokalizowany w centrum osiedla, oddalony 400m do pięknej piaszczystej plaży. W pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem

Grzybowo,zachodniopomorskie

570 000 zł50,26 m² 11 341,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż atrakcyjny apartament 2 pokojowy znajdujący się na parterze budynku z 2008 r. usytuowanego na nowoczesnym osiedlu w Grzybowie, z dala od zgiełku miejskiego. Nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Wąska

Grzybowo,zachodniopomorskie

329 000 zł26,64 m² 12 349,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Welle apartments to inwestycja oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu. To miejsce jest już gotowe i jest idealnym punktem do wypoczynku lub pracy. Budynek welle.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Kapitańska

Grzybowo,zachodniopomorskie

579 000 zł31,62 m² 18 311,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowiec inwestycyjny nad morzem | Najem krótkoterminowy bez kompromisów Ten apartament został stworzony dokładnie pod to, czego dziś szuka rynek: krótki pobyt, wysoka rotacja, łatwa obsługa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Spacerowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

1 069 000 zł88 m² 12 147,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nie każde mieszkanie nad morzem daje Ci to uczucie. Ciszy. Przestrzeni. Oddechu. To jedno tak. Wyobraź sobie poranek. Otwierasz drzwi balkonowe. Wchodzi świeże, morskie powietrze. Światło rozlewa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

565 000 zł47,18 m² 11 975,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitańska

Grzybowo,zachodniopomorskie

795 000 zł50 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecamy Państwu w pełni wyposażony, klimatyzowany apartament w 100m od linii brzegowej, znajdujący się na nowo wybudowanym kameralnym osiedlu- posesja Kapitańska w Grzybowie. Zespół 3.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł54,69 m² 17 096,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament dwupokojowy w inwestycji Sunset Resort, 300 metrów do plaży w Grzybowie Powierzchnia apartamentu to 54,69 m2, tj.: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadmorska

Grzybowo,zachodniopomorskie

594 000 zł36,44 m² 16 300,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pierwszej linii brzegowej - tylko 300 metrów od plaży Gotowa inwestycja, obłożony sezon! Cena mieszkania: 594 tys Cena miejsca postojowego na zewnątrz: 35 tys Zakup w komplecie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Grzybowo,zachodniopomorskie

420 000 zł27,67 m² 15 178,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjny 1-pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny na 1 piętrze nowego apartamentowca z 2020 r. z windą, w zamkniętym i chronionym kompleksie Sunset Resort.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Grzybowo,zachodniopomorskie

485 000 zł37,06 m² 13 087 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do rozsądnej negocjacji! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnego Atrakcyjna lokalizacja Osiedle Bałtyk.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł45,81 m² 16 262,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokal sprzedawany jest z fakturą vat 23 %, podana cena jest ceną netto. Na sprzedaż luksusowy, w pełni wyposażony apartament w prestiżowym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Kapitańska

Grzybowo,zachodniopomorskie

765 000 zł35,74 m² 21 404,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się na terenie Posesji Kapitańskiej w Grzybowie- zaledwie 200m od morza. Ta szykowna, elegancka a zarazem niezwykle przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Muszelkowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

415 000 zł28 m² 14 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy Państwa do zakupu przytulnej kawalerki na os. Bałtyk w Grzybowie koło Kołobrzegu. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

711 382 zł32,89 m² 21 629,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grzybowo, ul. Plażowa 4C- spacerem 3 min od plaży, 10 min samochodem od centrum Kołobrzegu. Mieszkanie, które ma dokładnie to, czego szukają klienci nad morzem: bliskość plaży- 200 m, spokój lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł59 m² 21 186,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Grzybowo | 3 pokoje | 59 m | 300 m od morza | wysoki standard | miejsce postojowe + komórka I winda Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe

Grzybowo,zachodniopomorskie

765 000 zł65,73 m² 11 638,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowy apartament 2- pokojowy, o pow. 65,73 m2, położony na parterze budynku, wybudowanego w 2014 roku. Nieruchomość dla osób poszukujących spokoju, bezpieczeństwa, wygody oraz bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

565 000 zł47,18 m² 11 975,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Muszelkowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

510 000 zł35 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Słoneczny apartament jednopokojowy 35 m Grzybowo, ul. Muszelkowa | Parter z wyjściem na zielony teren | Osiedle Bałtyk Na sprzedaż komfortowy i w pełni wyposażony apartament jednopokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nadmorska

Grzybowo,zachodniopomorskie

649 000 zł37 m² 17 385,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W pod kołobrzeskim Grzybowie oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowy mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,33 m2. Główne atuty nieruchomości: - blisko obszaru natura 2000 - kameralna zabudowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

3 550 zł60 m² 59,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupoziomowe 60-m2 blisko morza i plaży w Grzybowie w zabudowie szeregowej .Mieszkanie to 3 pomieszczenie w pełni wyposażone z niezależnym wyjście na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grzybowo,zachodniopomorskie

1 069 000 zł88 m² 12 147,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Grzybowo,zachodniopomorskie

535 000 zł40 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Grzybowo,zachodniopomorskie

630 000 zł29 m² 21 649,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: grzybowo, posesja Kapitańska (budynek C) Odległość od plaży: 150 m Metraż: 29,1m2 Układ: 2 pokoje Piętro: 1 Rok budowy: 2021 To dokładnie to, czego szuka rynek najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Grzybowo,zachodniopomorskie

579 000 zł32 m² 18 311,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

325 000 zł20 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na Wyłączność! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu komfortowy apartament z balkonem o powierzchni 20.50m2 usytuowany na drugim piętrze budynku położonego w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Grzybowo,zachodniopomorskie

190 000 zł13 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Do sprzedaży mały apartament nad morzem w Grzybowie. Apartament 1 pokojowy z dużym podwójnym łóżkiem o pow. 13,40 m2, z łazienką z wc z oknem, przedpokojem, bez balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plażowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

711 382 zł33 m² 21 629,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

569 000 zł57 m² 9 930,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, 700 m od morza Grzybowo, osiedle Bałtyk Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny zlokalizowany na prestiżowym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadmorska

Grzybowo,zachodniopomorskie

575 000 zł40 m² 14 557 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plażowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

711 382 zł33 m² 21 629,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitańska

Grzybowo,zachodniopomorskie

765 000 zł36 m² 21 458,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Grzybowo,zachodniopomorskie

2 200 zł45 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy najem długoterminowy komfortowy W pełni umeblowany 2 - pokojowy apartament oś. Bałtyk Grzybowo k/kołobrzegu. - 800 m od morza! - ok 5 km od Kołobrzegu - świetne dojście do plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Muszelkowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

415 000 zł28 m² 14 821,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Spacerowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

699 000 zł55 m² 12 767,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu na spokojnym i strzeżonym osiedlu blisko morza? Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,75 m2, położone na 3. piętrze w bloku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spacerowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem 2pokojowe mieszkanie w Grzybowie na zamkniętym osiedlu osiedlu Bałtyk Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja pełna infrastruktura w okolicy pełne wyposażenie.