Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki budowlane Grzybowo - Ogłoszenia sprzedaży działek

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

200 000 zł3 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu super działki położonej w gminie Skoki we wsi Grzybowo. Jest to miejsce położone w otulinie licznych lasów pełnych grzybów i kilkunastu zarybionych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł3 614 m² 1 632,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie przyległe działki inwestycyjne z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną i usług turystyki. Grzybowo - pierwsza linia brzegowa, 20 metrów od wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

413 400 zł1 060 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dzialke budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy w zacisznym miejscu w Grzybowie, ul. Jesienna 12, dzialka numer 113/27, dzialka ujeta jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 254 m² 374 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie szum morza stanie się Twoją codziennością, a praca będzie na wyciągnięcie ręki? Oferujemy na sprzedaż przestronną i ustawną działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 388 m² 286,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Grzybowo, ul. Bursztynowa Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo położoną działkę o powierzchni 1.388 m, zlokalizowaną w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 500 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Top lokalizacja W grzybowie - działka 100 m od morza. Wyjątkowa okazja! ul. Żeglarska w Grzybowie. Miejscowość słynąca z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 007 m² 174,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Odkryj swoje miejsce na ziemi tam, gdzie szum fal spotyka się ze spokojem natury. Prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość, która jest gotowym fundamentem pod realizację marzeń o pięknym domu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł3 078 m² 315,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana nad morzem - tylko 10 minut od Kołobrzegu. Marzysz o własnym domu blisko morza? A może szukasz idealnej działki pod wakacyjną inwestycję? Mamy coś, co spełni.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł10 449 m² 62,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna Grzybowo, gm. Skoki. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Grzybowo, w gminie Skoki, powiat wągrowiecki,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 028 m² 446,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grzybowo to miejscowość letniskowa położona nad morzem bałtyckim o charakterze turystyczno- wypoczynkowym, doskonale skomunikowana z Kołobrzegiem. Na sprzedaż działka budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł1 232 m² 89,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prywatna enklawa zaledwie 11 min od Kołobrzegu! Odkryj idealną lokalizację pod budowę wymarzonego domu lub prestiżowego second-home. Poczuj bliskość bałtyckich fal i energię Kołobrzegu -.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł1 539 m² 564,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - grzybowo - kupujący bez prowizji Grzybowo działka 1539 m2, ok. 1 km do morza , pełne uzbrojenie ,działka o charakterze inwestycyjno-mieszkalnej Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

495 950 zł1 417 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grzybowo - 2 km od Kołobrzegu. Nieruchomość składająca się z dwóch sąsiadujących działek o łącznej pow. 1417 m2. w odległości 1,5 km od morza. Położona przy ul. Usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł10 449 m² 62,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 449 m , położona w miejscowości Grzybowo, gmina Skoki, powiat wągrowiecki, województwo wielkopolskie. Dla terenu wydanych zostało.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł1 991 m² 396,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka gruntu położona w cichej i spokojnej części Grzybowa wśród zabudowy domów jednorodzinnych wolnostojących. Komfortowe położenie odległość do morza ok. 1,5 km , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł3 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Top lokalizacja W grzybowie - działka 75 m od morza. Wyjątkowa okazja! ul. Żeglarska w Grzybowie. Miejscowość słynąca z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł342 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod budowę domu w otoczeniu drzew o powierzchni 342 m2. Polecam kilka atrakcyjnych działek w Grzybowie dla których została wydana decyzja o warunkach zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 226 m² 448,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.226 m2 w Grzybowie jedynie 1,5 km od pięknej, piaszczystej plaży na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 3,8 km. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 091 m² 481,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną przy ulicy Brzozowej, w kołobrzeskim Grzybowie. Położona na osiedlu domów jednorodzinnych. w odległości 1600 m od plaży. W pobliżu nie ma hoteli.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 679 m² 410,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Kołobrzeg, grzybowo 1679m2 Nr działki: 81/30 Lokalizacja: skrzyżowanie ul. Kołobrzeskiej i Polnej Odległość od morza: ok. 900 m Na sprzedaż oferuję świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł921 m² 94,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa Działka Budowlana w Urokliwym Grzybowie Lokalizacja: grzybowo, gmina Skoki. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

17 878 000 zł8 939 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja premium W grzybowie - działki 20 m od morza. Wyjątkowa okazja! ul. Żeglarska. Miejscowość słynąca z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu. Link do filmu:.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł4 720 m² 762,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4720 m2, położona 200 metrów od plaży w miejscowości Grzybowo.7 km od centrum Kołobrzegu! Dookoła pełna infrastruktura turystyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł800 m² 248,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad jeziorem Grzybowo, mazury Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Grzybowo, w gminie Ryn, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Grzybowo,zachodniopomorskie

499 000 zł1 240 m² 402,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę w miejscowości Grzybowo o pow. ok. 1240 m.kw z MPZP Główne atuty nieruchomości: Spokojna okolica - Idealne miejsce do relaksu i odpoczynku. Dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Nadmorska

Grzybowo,zachodniopomorskie

1 500 000 zł1 879 m² 798 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana Z projektem budowy domków letniskowych wraz Z pensjonatem! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Grzybowie, w bardzo bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grzybowo

Grzybowo,pomorskie

599 000 zł5 000 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

329 000 zł1 534 m² 214,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Starym Borku, tuż przy granicy z Grzybowem, w okolicach Kołobrzegu zaledwie 2 km od plaży i linii brzegowej. To idealne miejsce, jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Grzybowo,zachodniopomorskie

489 000 zł1 075 m² 454,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1075m2 położoną w malowniczej miejscowości Grzybowo, przy ulicy Leśnej. Działka ma prostokątny kształt, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nadmorska

Grzybowo,zachodniopomorskie

480 000 zł961 m² 499,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis: sprzedaję działki budowlane/rekreacyjne o powierzchniach ok. 1.000 m , 1.300 m , 2.700 m . Działki znajdują się w pasie nadmorskim, jak rownież przy pasie wydmowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

349 000 zł2 007 m² 173,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Wyjątkowa działka budowlana zaledwie 2150 m od Bałtyku! Oferujemy Państwu niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną położoną tuż za granicą popularnej nadmorskiej miejscowości Grzybowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Myśliwska

Grzybowo,zachodniopomorskie

450 000 zł1 016 m² 442,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż **atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1016 m **, położona na skraju lasu w nadmorskiej miejscowości **grzybowo**, zaledwie **1000 metrów od morza** i około **2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną. Warunki zabudowy mieszkaniowa jednorodzinna. Media wszystkie przy działce, w drodze.