Dom, ul. Szkolna
Szkolna, Grzybowo, zachodniopomorskie
- 1 799 000 zł
- 337 m²
- 5 338,28 zł/m²
Kaja Smutek
Skontaktuj się
Dom, ul. Szkolna
Szkolna, Grzybowo, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Dom, ul. Szkolna
Zaktualizowane: 17 maja 2026
1 799 000 zł 337 m² 5 338,28 zł/m²
dom wolnostojący
13
1 640 m²
na podjeździe
1988
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
13Powierzchnia działki:
1 640 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
1988Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 799 000 zł (5 338,28 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 337 m², 13 pokoi (11 sypialni), 7 łazienek; stan: dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1988
- materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: papa
- okna: plastikowe
- Działka: 1 640 m²
- kształt: prostokąt
- dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
- Internet, telefon
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (10 miejsc parkingowych)
- Źródło: biuro nieruchomości: Kaszubskie Centrum Nieruchomości, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: 3M861848
Lokalizacja
- Adres: Szkolna, Grzybowo, Kołobrzeg, kołobrzeski, zachodniopomorskie
- Otoczenie: las, morze
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, basen, apteka, przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Dom z gotowym układem pod wynajem sezonowy w Grzybowie koło Kołobrzegu - 337 m², działka 1640 m²
Dla niecierpliwych
Na sprzedaż przestronny dom w Grzybowie, kilka kilometrów od Kołobrzegu, idealny jako pensjonat, dom z apartamentami na wynajem albo wygodny dom wielopokoleniowy. (...)
607 696...
607 696 047