Ogłoszenie archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kołobrzeska

Kołobrzeska, Grzybowo, zachodniopomorskie

  • 3 500 000 zł
  • 667,40 m²
  • 5 244,23 zł/m²

Budynek użytkowy, ul. Kołobrzeska

Kołobrzeska, Grzybowo, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
13 grudnia 2024

3 500 000 zł

667,40 m²

5 244,23 zł/m²

Budynek użytkowy, ul. Kołobrzeska

Zaktualizowane: 13 grudnia 2024

3 500 000 zł 667,40 m² 5 244,23 zł/m²

Rodzaj budynku:
-
Przeznaczenie:
-
Powierzchnia działki:
1 128 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

-

Przeznaczenie:

-

Powierzchnia działki:

1 128 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 3 500 000 zł (5 244,23 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Budynek: 667,40 m² (298 m² powierzchni użytkowej)
  •   rok budowy: 1985
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 128 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w centralnej części nadmorskiego Grzybowa, przy ul. Kołobrzeskiej. Nieruchomość składająca się z jednej działki ewidencyjnej z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej zabudowana jest dwoma budynkami usługowo-handlowymi (w jednym w części parterowej usytuowany jest lokal handlowy wynajęty przez sieć Żabka na 10 lat co gwarantuje stały dochód) tworzącymi zwarty zespół budynków oraz parterowym budynkiem gospodarczym. Całość ogrodzona trwałym parkanem. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość